Inimesed

Merli Antsmaa

Merli on Pärnust pärit muusikamänedžer ja kultuurikorraldaja. Ta tegutseb festivali Jazzkaar projektijuhina, on ansambli RÜÜT mänedžer, Open Room Agency juht ja Music Estonia liige. Alates 2015. aastast on Merli Eesti Kultuurikorraldajate Liidu juhatuse liige. Kultuurikorraldust on ta õppinud TÜ Viljandi kultuuriakadeemias ning magistriõppes Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias.

„Viljandi kultuuriakadeemia oli mu esimene ja ainuke valik, kuhu tulla. Mäletan seda paanikahetke, kus hakkasin kahtlema, kas üldse sisse saan ja mis minust siis saab. Õnneks läks kõik nii, nagu pidi minema.

Õpingute ajal käisin fotoaparaadiga ringi ja tänu sellele on nendest aastatest väga palju hetki jäädvustatud – etenduskunstide osakonna eksameid, kontserte, pidusid ja koolisündmusi. Olen neid ikka heldimusega vaadanud. Sain kogemuse olla esinduses ning isegi esinduse president. Nautisin hetki, kus tajusin, et akadeemia tudengid teevad koostööd, oleme üks generatsioon loovinimesi, aitame üksteist, suhtleme üksteisega. Praegu näen, kuidas kõik need inimesed elus läbi löövad ja neil läheb hästi. See on vinge! Eriti hea on, kui saab oma koolikaaslastega koostööd teha. Viljandisse on alati hea tagasi tulla ning hoian ikka kooliga sidet."