Inimesed

Pille Kannimäe

Pille Kannimäe on kultuuriakadeemia vilistlane.

Pille on visuaalkunstnik ja režissöör, kes elab ja töötab Tallinnas. Ta on lõpetanud etenduskunstide multimeedia spetsialisti eriala (2014) ja Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi magistriõppe telerežii eriala (2018). Lisaks on Kannimäe täiendanud end vahetusüliõpilasena Suurbritannias Chesteri Ülikoolis kunstide ja meedia alal (2012-2013). Ta on töötanud nii operaatori kui ka videokunstnikuna paljudes erinevates teatri-, tantsu- ja kontsertprojektides ning loonud ekraanigraafikat ka näitustele ja suurkonverentsidele. Pille huvi on eelkõige muusikasündmused, olles loonud visuaalkujundusi näiteks Trad.Attack!-ile, NOËPile, Karl-Erik Taukarile, Anne Veskile, Rolf Roosalule, Eesti Laulule, Jazzkaarele ja MyHits Awardsile.

„Minus on alati peitunud tung väljendada end läbi visuaalse keele ning soov olla seotud lavadel ja ekraanidel oleva maailmaga. Enne kultuuriakadeemiasse astumist polnud mul aga aimugi, et just see ongi koht, mis need kolm maailma omavahel ühendab, luues minu jaoks justkui ideaalse keskkonna oma unistuste kutsumuse leidmiseks. See on suurepärane platvorm arendamaks enda mitmekülgsust, kinkides sulle ühtlasi kogu eluks kaasa hindamatu sõpruskonna ja tutvustepagasi.”

People

Pille Kannimäe

Pille Kannimäe is an alumna of the academy.

Pille is a visual artist and director who lives and works in Tallinn. She has graduated from the performing arts department as a multimedia specialist (2014) and has a master's degree in TV directing at the Baltic Film, Media, Arts and Communication School of Tallinn University (2018). In addition, Kannimäe has studied arts and media as an exchange student at the University of Chester in the UK (2012-2013).

She has worked both as a camera operator and a video artist in many different theatres, dance and concert projects and has also created screen graphics for exhibitions and conferences. Kannimäe is primarily interested in music events, having created visual designs for Trad.Attack!, NOËP, Karl-Erik Taukar, Anne Veski, Rolf Roosalu, Eesti Laul, Jazzkaar and MyHits Awards, among others.

"I have always had the urge to express myself through visual language and the desire to be involved in the world of stages and screens. Before starting to study at the culture academy, I had no idea that this is the place where these three worlds are connected, creating an ideal environment for me to find the calling of my dreams. The academy is a great platform for developing your versatility by giving you an invaluable circle of friends and acquaintances for life."