Inimesed

Eve Komissarov

Eve Komissarov on vilistlane, õppejõud ja programmijuht etenduskunstide osakonnas.

Eve on lõpetanud Tartu Kunstikooli kunstnik-kujundajana, Viljandi Kultuurikolledži dekoraator-butafoorina ning Tartu Ülikooli sotsioloogia eriala. 1987. aastast töötab ta Ugala teatris kunstnik-dekoraatorina ja 2012. aastast TÜ Viljandi kultuuriakadeemias teatrimaali ja üldkompositsiooni õppejõuna ning on etenduskunstide osakonna visuaaltehnoloogia programmijuht.

„Kuigi õppekavad, -vahendid ja -meetodid on pidevas muutumises, siis ometi on miski, mis ei muutu – nii nagu 25 aastat tagasi, pulbitseb akadeemia endiselt entusiastlikest ja särasilmsetest noortest. Aastate möödudes tekib huvitav äratundmine, et õpetades õpid ise veelgi enam kui õppides.”

Foto Liisa-Maria Komissarov

People

Eve Komissarov

Eve Komissarov is an alumna, lecturer and programme director at the performing arts department.

Eve has graduated from the Tartu Art School as an artist-designer and from Viljandi Culture College as a prop and stage designer. In addition, she has a degree in sociology from the University of Tartu. Since 1987 she has been working as an artist-decorator at Ugala Theatre and since 2012 as a lecturer in stage painting and general composition at the University of Tartu Viljandi Culture Academy. Eve also holds the position of programme director of theatre technical arts.

"Although curricula, tools, and methods are constantly changing, there is something that remains unchanged: like 25 years ago, the academy is still full of enthusiastic and bright-eyed students. Over the years, I have had an interesting discovery that you learn even more while you teach."

Photo by Liisa-Maria Komissarov