Lavastused

Limewire* (v.3.0)

Rahvusvaheline etenduskunstide festival Baltoscandal kutsus 2016. aastal Andros Zins-Browne’i taaslavastama tema Limewire-teose järjekordset versiooni Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia tantsu- ja teatritudengitele. Pärast mitmekuulist prooviperioodi esietenduski Baltoscandalil "Limewire* (v.3.0)".

Koreograaf Andros Zins-Browne:

"Noorteliikumised, kontrakultuurilised ja subkultuursed liikumised on alati kehastanud vastuseisu vaimu. Neile sotsiaalsetele, poliitilistele ja kultuurilistele liikumistele on omased kokkupõrked, reageerimine ja muutlikkus. Võrgustikest ja failijagamisprogrammidest alguse saanud koreograafia seab küsimuse alla kõigele vastu olemise vaimsuse. Seda ajal, mil kõige tugevamaks kultuurivastaseks tööriistaks on osutunud kopeerimine. Mis staatusega on noorteliikumine, mis levitab võrdselt autentset ja võltsi; mis on täis viirusi, aga kunagi ei sure; mis ei loo midagi uut, vaid paljuneb massiliselt pelgalt läbi enese taasloomise ja osade uuesti kokkupanemise?"

Koreograaf Andros Zins-Browne

Originaallavastuse loojad ja esitajad Andros Zins-Browne, Eugenie Rebetez, Agnieszka Dmochowska, Tarek Halaby, Marc Inglesias

Muusika Smells Like Teen Spirit, Nirvana

Helikujundus Peter Lenaerts

Valguskujundus Clive Mitchell

Tänud Xavier Le Roy, Sandy Williams, Jennifer Defays, Bojana Cvejic, Sandra Iché

Laval Maris Kahre, Karl Kask, Leanika Mändma, Reelika Poroson, Stella Kruusamägi, Kadi Keskülla, Kristo Sauela

Projektijuht Irene Hütsi

Toetaja Eesti Kultuurkapital

Esietendus 6. juulil 2016 Baltoscandal festivalil Rakveres